Pasaulinę paliatyvios pagalbos dieną minėsime garsiai – bus koncertas

Išgirsti, suprasti ir nepraeiti pro šalį. Padovanoti minutę savo brangaus laiko, kad žmogus gautų dar vieną dieną gyvenimo, kurią išgyventų oriai, bei įprastus dienos išgyvenimus pajaustų iš naujo... paskutinį kartą - lyg pirmą.

Spalio 10 dieną, 19:00 valandą Saulės koncertų salėje vyks paramos koncertas „DAR VIENA ORI DIENA“, skirtas Pasaulinei paliatyvios pagalbos dienai paminėti. Dovanokime savo dėmesį ir laiką nepagydoma liga sergantiems žmonėms. Renginio metu visos surinktos lėšos bus skirtos būtent jiems, juk jei negalime išgydyti, tai nereiškia, kad negalime padėti!!

Į koncertą atvykusiems senjorams ir negalią turintiems žmonėms bus taikomos nuolaidos. Visi atvykę bus vaišinami nuostabia ir įsimintino skonio kava "Presto"!! Lauks rėmėjų dovanėlės, bei malonus bendravimas su „VŠĮ Paliatyvios pagalbos ir slaugos centro“ atstovais, o viską apvainikuos ir sujungs į vieną tikslą geras emocijas ir nuotaiką kuriantis koncertas!!! Jame išvysite šaunuosius ŽEMAITUKUS, estrados žvaigždę GIULIJĄ ir NAISIŲ VASAROS TEATRO muzikinę programą. O taip pat pilvo šokius su arabiskas-sokis.lt merginomis, magija užburs iliuzionistas MARIO TARASINI. NEBŪKIME ABEJINGI!

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt platinimo vietose, internete: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/paramos-koncertas-dar-viena-ori-diena-296000/?fbclid=IwAR0VAl60CFHmRS6iZbasoItGVoJOWSJfhExtO4KA5HLw1YZ5VYiQZguY53s arba Saulės koncertų salės kasoje.

Susitikime ir turėkime puikų laiką drauge :)


Galerija