Tikros istorijos 4. Kai tu planuoji ir ateina JI visko sugriauti...

Tikra, nei trupučio nepagražinta, tik gražiai aprašyta gyvenimo istorija... Kai taip toli visa tai, atrodo lyg išgalvota ir niekada mūsų nepaliesianti... Geriau ir nepaliestų... O su tokiomis istorijomis Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro darbuotojai susiduria kasdien. Per penkerius metus jų buvo nemažai, pasidalinsime keliomis su jumis.

#tikrosistorijos

Lyg svajose - vaikystėje kurtose... gyveni gražiame name su nuostabia žmona šalia. Esi savo pasaulio valdovas ir kasryt pilna burna tardavai: "pasauli aš laimingas!!! Aš gyvenu gyvenimą!!!" Planų rytojui - kalnai.

Jėgų prisotintas kūnas pasiruošęs gyvenimui ir... ateina JI - LIGA, kaip juodas šlykštus šešėlis, tykojęs iš pasalų užpuolė jauną vyrą. Ligai nė motais, planai, šeima, namai, ar jaunas, pilnas jėgų žmogaus kūnas. Jos kelyje valdovė ji... Žmonos ašaros ir maldos lydėjo vyrą, o taip norėjosi būti pačiam valdovu savo gyvenime ...
Žaizdas ir skausmą "ėmėme į savo rankas". Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro medikai "apkarpo sparnus" įsisiautėjusiai ligai. Pavargusiam ir žaizdotam kūnui suteikė specialią lovą, medikamentus ir priežiūrą, o išalintai širdžiai skyrė žodžius... kad, galima gyventi ligoje!
Mylėkime žmogų... ir nepasiduokime.

Jei žmogaus negalima išgydyti, tai nereiškia, kad jam negalima padėti.

Foto: Mantas Reimeris


Galerija