#TikrosIstorijos 6. Ar tikrai blogai gyveni?

#tikrosistorijos

Aš moteris, mama ir dukra...aš esu ir būsiu graži!

Susipažinus su šia jauna moterimi nebuvo galima nesižavėti Rasos (vardas pakeistas) noru gyventi grožyje, net oras aplink ją buvo pripildytas švelnaus aromato ir juntamos estetikos.

Liga turbūt burtų keliu pasirinko šią moterį, nes pralošė tuo, kad negalėjo džiūgauti, stebėti alinamo žmogaus. Rasa iki paskutinės minutės gėrėjosi gyvenimu, mylėjo save ir savo artimą. Moteriai galingas ginklas gyventi oriai ligoje buvo ji pati ir šalia tvirtai stovinčios moterys - dukra ir mama.

Grožis, meilė, noras gyventi... Gydytojų verdiktas buvo negailestingas, liko gyventi labai nedaug, bet Rasa nesikibo likusio laiko, ji tiesiog gyveno gyvenimą kartu su savo brangiausiais žmonėmis... akys žibėjo, padažyti skruostai neleido ligai nubalinti veido.

Plaukai lengvai krito ant gležnų Rasos pečių, jie buvo sodrios spalvos ir prižiūrėti lyg atsisveikinant... delnai švelnūs ir smulkučiai pirštų galiukai padailinti rožine spalva. Ji graži moteris! Trumpa, bet tikra istorija, teisinga pamoka ir greitas atsakymas į klausimą: ar tikrai blogai gyvenu...?

Paremkite centrą trumpają žinute

#tikrosistorijos

Foto: Mantas Reimeris 


Galerija